Lokali Jepet me qera

Jepet me qera nga: Market 03 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Eqrem Qabej Nr:40 Ortakol
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet Me Qera. Marketi Gjindet ne Lagjen Ortakoll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim