Lokali afarist

Jepet me qera nga: Enver 09 Shk 03:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali me qira
Ruga william walker nr39
Viber 00447525156261
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim