Lokali ipet me qira 250.-

Jepet me qera nga: bajram bytyqi 15 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet ne magjistralen prizren suharek ne fshatin KORISHË. Ne njajtin objekt gjindet edhe lokali porta prishtines. Lokali ka hapsin te madhe, gjithashtu ka kuzhin te kompletume te ndame veq, dhe ika dy WC. Permi 20 parkinge para objektit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim