Lokali jepet me qera ne Prizren

Jepet me qera nga: xx 27 Dhj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kati perdhes jepet me qera ne Jaglenicë.Çmimi i qirasë me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim