NXITONI- JEPET ME QERA OBJEKTI I RI NE PZ - ARBANË

Jepet me qera nga: Pajtim 31 Gsh 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: JEPET ME QERA OBJEKTI I RI NE PRIZREN LAGJA ARBANA
Sipërfaqe: 2600 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
JEPET ME QERA OBJEKTI I RI ME SIPERFAQE 2600m2 I CILI GJENET NE RRUGEN KRYESORE NE MAGJISTRALEN PRIZREN - GJAKOVE.
OBJEKTI ESHTE I PERSHTATSHEM PER LEMI TE NDRYSHME SI: ZYRE , MOBILERI, SALLON TEPIHAVE, PERDEVE, e shum e shum Biznese tjera.
QMIMI I QERAS: Me marrveshje
Kontakt:
044 119 715
044 565 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim