Objekti afarist

Jepet me qera nga: Sinan Bujari 24 Nën 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Shuaip Spahiu NR36
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoj objektin afarist me qira ne qender te qytetit,afer Hotel CLEONIT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim