jipet lokali me qira

Jepet me qera nga: Ardian Oseku 05 Dhj 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jipet lokali me qira ne qender te qytetit afer hotelit CLEON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim