leshohet lokali me qira

Jepet me qera nga: fejzullah 16 Jan 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: william volker
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet lokali me qira ne rrugën Prizren-Kukës përball Ish fabrikës Farmakos Lokali posedon parking të mjaftueshëm 5 ari vend. Lokali është i gatshëm për cdo lloj biznesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim