leshohet lokali me qira

Jepet me qera nga: fejzulllah 28 Mar 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: rruga kuksit
Sipërfaqe: 165 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet lokali me qira ne rrugën Prizren-Kukës përball Ish fabrikës Farmakos .Lokali është 165m2 Lokali posedon parking të mjaftueshëm 5 ari vend. Lokali është i gatshëm për cdo lloj biznesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim