lokal me qera ne KORISHË

Jepet me qera nga: dibran bytyqi 17 Mar 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet ne maxhisttalen PRIZREN SUHAREK fshatin korishë. Objekti i ka 200m gjithashtu nje kushin te ndame dhe dx WC toileta. Para lokalit ka vend per 20 parkinge. Ne njejtin objekt gjindet dyqani porta prishtines. Qmim i volitshem per bizese ose depo. 250.-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim