lokali jepet me qira

Jepet me qera nga: Halil Gegollaj 15 Pri 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali gjendet ne prizren...perball ka prokurorin,gjykaten ,burgun,policin si dhe 100 m,dy shkolla njera e mesme e tjetra fillore.vend atraktiv per shum lloje te bizneseve.objekti mundet te jepet edhe komlet ne tersi.Podrumi ka 70 m^,perdhesa 60^,kati i pare edhe dy kate per banim kan ka 70m^.Leshohet me qira pa limit kohor.
informatat ma te hollsishme ne...viber+385/98945-1671...flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim