Objekti Leshohet me Qira

Jepet me qera nga: dini 22 Nën 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Japim objektin me Qira, objekti ka 700 m2, eshte i pershtatshem per qdo veprimtari biznesi, ka hapsire te madhe edhe para edhe mbas objektit. Gjendemi ne kilometrin e 5-te Prizren- Gjakove.te RENELUAL TAHIRI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim