Lokal me qera ne Prizren

Jepet me qera nga: Shani 25 Tet 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 145 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
Jipet lokali me qera 145m katror i preferuar per ordinance mjeksore depo etj.Posedon nxemje qendrore dhe WC.Lokali gjendet ne ortakoll afer(ish euromarketit)ne vend shume te qete. Cmimi i qerase shum i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim