Lokal me qera

Jepet me qera nga: Ermal 10 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
Jipet lokali me qera 150m katror.Lokali posedon nxehje qendrore,banjo si dhe parking para lokalit.Gjindet ne ortakoll ne vend shum te qete preferohet per ordinance mjeksore etj.cmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim