Lokali ipet me Qera ne Prizren-Ortakoll .

Jepet me qera nga: Liridon 09 Dhj 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
Lokali është ne Qender .Lokali e ka 35 m2 plus Banjo 10 m2. Jashte Lokalit te hyrja ( Pushimore ) e ka 10 m2. Parking posedon Lokali.Është e përshtaqem per Ordinanca, Barnatore,Syra për Pune dhe Bisnese te tjera. Numri kontaktus 049335584.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim