Jepet objekti me qera ne Ortakoll Prizren

Jepet me qera nga: shpejtim 31 Tet 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Zyra
Jepet me qera objekti ne Ortakoll Prizren, rruga Beteja e LLapushnikut .
Objekti ka rreth 600m² dhe ka kete renditjw:
Bodrum me hyrje te vecant dhe me lidhje me.lokal,
Lokali perdhese me dy banjo me hyrje te vecante ,
2 kate kane nga 5 dhoma me banjo.
Nenkulmi ka dy apartmente me sallon kuzhine , dhome dhe banjo. Objekti esht i sapo ndertuar ka rryme , uje , ngrohje . Objekti eshte i pershtatshem per banka apo kompani te ndryshme per zyre .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim