BANESA ME QERA NE ORTAKOLL

Jepet me qera nga: LEDION BERISHA 12 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prizren
JIPET BANESA ME QERA NE ORTAKOLL OSE NGJIT ME ABI CENTER BANESA ESHT E RE DHE TE GJIFHAT MOBILJET E REJA BANESA GJINDET NE KATIN E PAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim