Banes me Qera

Jepet me qera nga: Arianit 13 Sht 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr Edit Durham
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prizren
Jepet banesa me qera në prizren e cila gjindet në rrugen Edit Durham te tregu i qylhanit saktesisht perball parkingut te is-company ,Banesa eshte e mobiluar ka dy dhoma një koridor një kuzhin ballkon dhe jepet me qera vetem per studente muni me kontaktu edhe ne viber,whatsap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim