Banes me qera

Jepet me qera nga: Miri 21 Nën 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Me marreveshje
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Leshohen 2 banesa me qera te cilat gjinden afer viva fresh store te kompleksi kabashi 2 , banesat jane te mobiluara te cilat kane siperfaqe 80m2 dhe 100m2.
Banesat jane te reja te sapo ndertuara,
Per detaje kontaktoni 044828787
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim