Banes me qera

Jepet me qera nga: xxx 27 Mar 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prizren
Jepet banesa me qera. Kati perdhes. Posedon dhom me kuzhin dhe 2 dhoma per fjetje,si dhe podrum dhe parking. Banesa gjendet afer Kekut.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim