Banes me qira 90 m2 jap me qira afër Stacionit Aut

Jepet me qera nga: Dibran Xhaferi 08 Pri 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Mbrapa stacionit autobusave
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prizren
Leshohet me qira banesa ne dermjet burgut dhe stacionit autobusave mbrapa, gjithsej 90 m2, kati i 3-te, e mobiluar me mobile.
Banesa perbehet nga salloni dhe kuzhina, 2 dhoma gjumi, nje banjo, koridori dhe ballkoni.
Cmimi : 240 EUR
Nr. Kontaktues :
044305136
Banesa leshohet vetem per familjar jo per student.

info tjera ne Tel...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim