Banesa, dhoma me qera per meshkuj

Jepet me qera nga: Berat 16 Sht 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

45 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Leshoj dhoma me qera kryesisht per meshkuj, dhomat jane per dy ose tre persona, cmimi per person eshte 45 euro ne te cilen perfshihet edhe kuzhine dhe banjo, dhomat jan me pamje nga ballkoni, po ashtu ne ket cmim hyn te gjitha obligimet tjera si rryma, uji dhe wi-fi. Objekti gjendet afer Gjimnazit Remzi Ademaj afer Komunes .per me shum Kontaktoni +37745538765 + Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim