Banesa me qera nha 16 gushti

Jepet me qera nga: Bilall 07 Gsh 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prizren
Banesa esht e mobiluar dhe klimatizuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim