Banesa me qera

Jepet me qera nga: Xxxxx 01 Dhj 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: 3
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Prizren
Gjendet afer organizates UNHCR afer qylhanit dhe bazhderhanes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim