Banesa me qira

Jepet me qera nga: Pronari 02 Mar 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prizren
Jepet banesa dy dhomshe me qira ... Posedon 54m2 / kati 1 dhe gjindet ne qender te Prizrenit ( mbrapa K.komunal )
Kontakti : 044 168 873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim