Banesa me qira

Jepet me qera nga: shpetim 03 Pri 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: afer pishines TA ne Arbane
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Komuna: Prizren
Leshohet banesa me qira afer pishines TA ne lagjen arbana-Prizren banesa posedon kushtet e nevojshme per vendbanim perparsi familjaret dhe studentet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim