Banesa te rethi bazhdarhane

Jepet me qera nga: Edmond drini 06 Nën 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Banesa esht te rethi bazhdarhane ne katin e tret ndertesa e re ka 1 dhom sallon kuzhin banjo dhe ballkoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim