Banesa

Jepet me qera nga: remzi 20 Dhj 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Euro Centar
Komuna: Prizren
Jepet banesa me qira ne kompleksin EuroCentar, ne qender te Prizrenit. Banesa ka tri dhoma dhe eshte komplet e mobiluar ne menyre komfore(ka nxemje qendrore,internet,tv) etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim