Banese me qera ne Prizren

Jepet me qera nga: Isuf Kolgeci 17 Gsh 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
banesa eshte e mobiluar,e ka kuzhinen,nje dhome te fjetjes dhe sallonin.Banesa gjendet afer lumbardhit,prane postes kryesore dhe eshte ne katin e trete.QMIMI SIPAS MARREVESHJES

Numri kontaktues 044 298232 dhe044479829
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim