Banese me qera ne Prizren

Jepet me qera nga: Nexha 07 Nën 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: De Rada/ te ish mini maksi
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Banesa ka 115m2. Permban. 3 dhoma, 2 banjo,2 ballkona,kuzhinen e kompletuar+ klime.Ne kuader te cmimit te qeras eshte ne dispozicion edhe
garazha.Banesa eshte e pabanuar. Me mirekuptim pres te interesuar familjar dhe serioz per nje afat me te gjate te banimit.Pronari eshte ne diaspor , mund te kontaktoni ne numrin e lartepermendur ne viber. Ju mirepresim!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim