Banese me qera ne Prizren

Jepet me qera nga: Xxx 22 Nën 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banesa me qera
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Banesa gjendet ne rrugen Mbreti Agron afer organizates UNHCR ka 3 dhoma, kuzhine me te gjitha paisjet(shporet, frigorifer..) dhe ballkon nuk eshte e mobiluar ka nxemje qendrore me rryme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim