Banese me qira

Jepet me qera nga: Valon 02 Nën 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ortakoll
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prizren
Leshoj banesen me qira. Banese gjendet ne lagjen Ortakoll, afer emebletores "Sheherezada", ose me saktesisht ndertesa mbi Pizzeria Xeni, ne katin e IV (katert), ashensori punon gjate gjithe kohes. Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Ka nje dhome gjumi dhe nje kuzhine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim