Ipet banesa me qira, 100 m afer shadervanit.

Jepet me qera nga: beni 05 Tet 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prizren
Banesa gjindet afer kishes katolike. 100 metra afer shadervanit ne katin e 4. Banesa i ka 2 dhoma te fjetjes nje sallon te madh bashk me kuzhin. Dhe shpajs e banjo. Banesa eshte e mobilume dhe e gatshme per banim. Per ma shum informata thirrni ne keta numra 049339542 ose 044127152 poashtu mundeni edhe me kontaktoni ne emailadress.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim