Ipet banesa me qira, 100 metra afer Shadervanit

Jepet me qera nga: beni 03 Tet 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prizren
Banesa gjindet afer kishes katolike ne rrugen Papa Gjon Pali II nr.51. Banesa eshte e paisur me mobile dhe e gatshme per banim. Banesa i ka dy dhoma te fjetjes dhe nje sallon bashk me kuzhine si dhe banjo dhe shpajs dhe eshte ne katin e 3t. Banesa eshte 120kvm e madhe . Per mashum informata me thirrni ne nr. 044127152 ose nr. 049339542 po ashtu dhe ne emailadres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim