Ipet banesa me qira 100m afer Shadervanit

Jepet me qera nga: Gzim 31 Jan 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, Rinovuar
Komuna: Prizren
Banesa gjindet ne katin e par ne rrugen Papa Gjon Pali II. Banesa i ka 2 dhoma te fjetjes dhe nje dhom te nejes me kuzhine bashk.

Per ma shum informata kontaktoni ne numer ose email adres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim