JAP BANESEN ME QIRA

Jepet me qera nga: Halil 12 Dhj 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Wiliam Walker ,PRIZREN
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prizren
Jap banesen me qira me siperfaqe prej 110m2 banesa dhe 65m2 terace.Banesa ndodhet ne Prizren ne rrugen Wiliam Walker me pamje nga parku.Banesa ka 2 dhoma fjetje dhe nje sallon me kuzhine me hapsire te madhe dhe komode.Dhoma e fjetjes dhe salloni kan dalje ne terace prej 65 m2 me pamje nga parku.Banesa ndodhet ne katin e trete.Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim