JIPET BANESA ME QERA NE ORTAKOLL

Jepet me qera nga: ORHAN BERISHA 29 Gsh 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prizren
JIPET BANESA ME QERA NE ORTAKOLL OSE NGJIT ME ABI CENTER BANESA ESHT E MOBILUAR KOMPLET ME TE GJITHA PAISJET QE I DUHEN BANESA KA NJE SALLON NJE DHOM TE GJUMIT NJE KUZHIN GJINDET NE KATIN E DYT 2 BANESA KA KLIM DER TE BLINDUNE REGALL PER RROBA TE GJUMIT FRIGORIFER SHPORET TE RYMES LAVATRIQE TE ROBAVE INTRNET KABLLOVIK KAMERA TAVOLIN TE BUKES TAVOLIN NE NDEJES DHE NJE BALLKON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim