JIPET BANESA ME QERA ORTAKOLL

Jepet me qera nga: LEDION BERISHA 07 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prizren
JIPET BANESA ME QERA BANESA ESHT E MOBILUAR KOMPLET KUZHIN MEDI JAPAN FRIGORIFER SHPORET TE RRUMES LAVATRIQE TV PLAZMA VI FI KLIM NXEMJE QENDRORE REGALL PER RROBA 2 TAVOLIN TE BUKES ETJERA TJERA BANESA ESHT E RE DHE KREJT MOBILJET JAN TE REJA BANESA GJINDET NE ORTAKOLL NGJIT ME ABI CENTER VETEM PER FAMILJAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim