Lëshoj banes me qera në Prizren

Jepet me qera nga: Banesa 07 Gsh 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qylhan
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prizren
Banesa 2-dhomëshe ndodhet në afërsi të Qylhanit, në katin e I-rë dhe është tërësisht e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim