Lëshoj me qira Banesën në Prizren

Jepet me qera nga: Banesë me qira 04 Dhj 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prizren, Lagjia Dardania
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prizren
Lëshoj me qira banesën në Prizren, është e mobiluar ka një kuzhinë, dhomën e ditës dhe dhomën e fjetjes, dhe banjo. Banesa është në katin e dytë (2) poashtu ka edhe ballkon. Nuk ka qenë e banuar më herët është e re. Të intersuarit të lajmërohen në tel: 044 734 110 Çmimi me marrëveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim