Leshohet banes me qera ne Prizren

Jepet me qera nga: Selami 08 Tet 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prizren
Leshohet banesa me qera ne Prizren afer stacionit tw autobusave, banesa ka sallon, kuzhine dhe dy dhoma gjumi eshte komplet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim