Leshohet banes me qera shum lire

Jepet me qera nga: Disi 02 Dhj 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjindet te viva fresh store te kompleksi kabashi 2 , banesa eshte ne katin e pare dhe eshte e re e pa banuar,eshte e mobiluar,
Per detaje 044 82 87 87,ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim