Leshohet banesa me Qera

Jepet me qera nga: Qendrim 11 Gsh 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Banesa leshohet me Qera...gjendet ne ortakoll perballe shkolles fillore 'Abdyl Frasheri'. Eshte e mobiluar ka dy dhoma dhe kuzhine, banjo, koridor, posedon edhe ballkon gjithashtu edhe bodrumin. Per me shume kontaktoni ne ket nr: 044 960 561

Ju Mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim