Leshohet banesa me qira ne Bazhdarhane...

Jepet me qera nga: Ensar 10 Nën 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bazhdarhane
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prizren
Leshohet banesa me qira ne Bazhdarhane perball qendres sportive "Sezai Suroji".Banesa posedon 2 dhoma 1kuzhin e madhe koridorin dhe banjon,banesa eshtee mobiluar komplet me pajisje qka i duhet per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim