Leshoj Banese Dhoma me qera ne Prizren

Jepet me qera nga: Feriz Hoxha 20 Jan 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

35 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Prizren
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prizren
Leshoj Dhoma me Qera ne qender te Prizrenit, afer Gjimnazit Remzi Ademaj, , çmimi për person( ne dhome ) eshte 35€ ku perfshihet dhoma dhe banjo , cmimi perfshin te gjitha kushtet si rryme, uji, dhe internet. Telefoni 044312499 dhe Viber +38649312499,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim