Leshoj Banese Luksoze 4Dhomeshe ne Dardani

Jepet me qera nga: B.Ahmeti 29 Tet 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Banesa ka sallonin, kuzhinen ndaras, tre dhoma te gjumit, nje banjo me wc dhe nje wc ndaras. Eshte e mobiluar ne menyre moderne. Nuk leshohet per studenta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim