Leshoj Banese Me Qera Perball Abi Center

Jepet me qera nga: Ahmet 11 Tet 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Perball Abi Center
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prizren
Leshoj banesen me qera perball Abi Center.Eshte ne katin e pare.Eshte e mobiluar.I ka 3 dhoma,1 kuzhine, 1 banjo dhe 2 ballkone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim