Leshoj Banesen(Dhoma) me qera

Jepet me qera nga: Valon 08 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

45 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prizren
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prizren
Leshoj dhoma me qera kryesisht per meshkuj, dhomat jane per dy ose tre persona, cmimi per person eshte 50 euro ne te cilen perfshihet edhe kuzhine dhe banjo, dhomat kane dalje ne ballkon, po ashtu ne ket cmim hyn te gjitha obligimet tjera si rryma, uji dhe interneti. Objekti gjendet afer Gjimnazit Remzi Ademaj afer Komunes .per me shum Kontaktoni ne telefon 044312499 + Viber. +38349312499
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim