Leshoj banesen me qira ne Ortakoll Prizren

Jepet me qera nga: Hamdi 04 Pri 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr Bingeni Prizren
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Leshoj banesen me qira ne rr. e Bingenit Ortakoll afer restoranit Eja. Banesa eshte e renovuar dhe komplet e mobiluar. Kati i V, Lifti punon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim