Leshoj me qera banese ne Prizren

Jepet me qera nga: banesa 29 Sht 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prizren
leshoj banesen me qera qe gjendet ne ortakoll perball shkolles abdyl frashwei banesa ndodhet ne katin e tret posedon ashensor.banesa ka sallon e kuzhin bashk edhe nje dhom gjumi banjo dhe eshte e mobilune ne tersi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim